Sık Sorulan Sorular

1. Çikolatalar bana ulaşana kadar erir mi ?

Çikolatalar hava sıcaklığı 23 dereceye ulaştığında erimeye başlar. Bu yüzden yaz aylarında İstanbul içi ulaşımlarda Moto kurye ile ve elden teslim etme yoluyla çikolatalar ulaştırılmaktadır. Kargoya teslim edilen çikolatalar  ise özel paketleme sistemleriyle erimeden müşterilerimize ulaştırılmaktadır. İstanbul dışı ulaşımlarda ise V.I.P kargo hizmetlerinden yararlanılmaktadır. Bütün önlemlere rağmen çikolatalarda bir erime söz konusu olurda www.logolucikolata.com hemen siparişinizi yenileyerek size ulaştırmaktadır.

2. Çikolatalar, drajeler, şekerler, lokumlar ve trufflar taze ve lezzetli mi ?

Logolu Çikolatalar Valonia Markalı çikolatalarla hazırlanmaktadır. Valonia, Pelit Çikolata ve Gıda Sanayi A.Ş.’nin tescilli markasıdır.

Valonia marka spesiyal çikolata, draje ve truff kullanmaktayız. Detaylı bilgi almak için Valonia Çikolatanın web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Çikolatalar siparişiniz alındıktan sonra fabrikalardan taze olarak alınmaktadır. Stokta çikolata bulundurmamaktayız. Çikolataların kullanım süresi 11 aydır.

Logolu şekerlerde kullanılan şekerler özel üretimdir.

Lokumlar Meşhur Safranbolu Lokumcusu, Marmara Lokum ve Usaş markadır.

Farklı markalar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

3. Logo / fotoğraf çikolata ve şeker üzerine mi basılmaktadır ?

Çikolatalar, el değmeden altın ve gümüş yaldızlı kağıtlarının üzerine logo baskılı özel tasarlanmış kağıtlarla kaplanmaktadır.

Ayrıca logo çikolata üzerine de basılabilmektedir.

Şekerler, logo baskılı özel tasarlanmış kağıtlarla kaplanmaktadır.

4. Logoyu / fotoğrafı hangi formatta ve hangi adrese göndermem gerekiyor ? tasarım ne zaman ulaşır ? tasarımı kendim yapabilir miyim ?

Logonuzu / fotoğrafınızı jpeg formatında ve yüksek çözünürlüklü olarak info-at-logolucikolata.com adresine gönderebilir veya sitemizdeki logo yükleme formunu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz . 24 saat içerisinde tasarım yapılarak onayınız için e-mail adresinize gönderilecektir. Tasarımı kendiniz yapabilirsiniz ancak ölçüler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

5. Ödeme seçenekleriniz nelerdir ?

Ödemelerinizi banka havalesi, mail-order ve posta çeki  yoluyla yapabilirsiniz.

6. Ürün ne zaman elime ulaşır ?

Ürünlerin miktarına göre kargoya teslim süresi değişmektedir. Bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kargoya teslim edildikten sonra ürününüz normal şartlarda İstanbul içine ve çevre illere 1 gün sonra, İstanbul dışına ise 2 gün sonra ulaşmaktadır. Hızlı gönderi için İstanbul dışı ulaşımlarda ise V.I.P kargo hizmetlerinden yararlanılabilmektedir.

7. Satın aldığım ürün nasıl teslim ediliyor?

Tüm Türkiye için anlaşmalı olduğumuz taşıma şirketleri; Yurtiçi Kargodur. İstanbul içi Kurye seçeneğimiz bulunmaktadır. İsterseniz ürününüzü ofisimizden de teslim alabilirsiniz.